Template created by Joomla 1.6 templates and the best poker webpages: party poker bonus code and best poker sites.

Uitslagen Minioren-Swimkick deel 1

Laatst bijgewerkt op maandag 28 september 2020

Zaterdag 26 september vond in het Kalverdijkje de eerste Minioren-Swimkick wedstrijd plaats. Het was een succesvolle start van het wedstrijdseizoen. Ondanks dat er geen publiek op de zwemzaal aanwezig kon zijn om de zwemmers aan te moedigen, was de sfeer prima en werden er mooie prestaties neergezet!

Helaas kon het klassement meteen na de wedstrijd nog niet worden opgemaakt. Inmiddels zijn de uitslagen bekend en de bijbehorende medailles worden zo snel mogelijk aan de winnaars uitgereikt.

Klik op 'lees meer' om de volledige uitslagen van de klassementen te zien.

De uitslagen per programma vind je hier: http://livetiming.zvorca.nl/

 

Voor de duidelijkheid: als je op een van de losse programma's bent gediskwalificeerd, kun je geen medaille meer winnen in het klassement van de wedstrijd.

Minioren programma

Jongens minioren 2,3,4:

  1. Stefan Pestman                              De Granaet

Jongens minioren 5 & 6:

  1. Valentijn Vitale                                De Granaet
  2. Tijn Bijma                                        De Vikings

 

Meisjes minioren 2,3,4:

  1. Wyneke Edou van der Heide          De Granaet
  2. Jildou Blom                                     De Granaet

Meisjes minioren 5:

  1. Isa Segenhout                                 Orca
  2. Silke van der Ploeg                         Orca

 

Swimkick programma

Jongens minioren 3 & 4:

  1. Tim Koornstra                                  De Vikings
  2. Ids Douma                                       Orca

Jongens minioren 5 & 6:

  1. Tygo Wienbelt                                 De Vikings
  2. Hylke Verkaik                                  Neptunia ‘24
  3. Jesse Cuperus                                F.Z.C.’54
  4. Jurre Schurer                                  De Vikings

 

Meisjes minioren 1 & 2:

  1. Esmee Tuintjer                                  Orca
  2. Fenna Ykema                                   Neptunia’24
  3. Silke Dijkstra                                     F.Z.C.’54
  4. Sara Dijkstra                                     F.Z.C.’54

 

Meisjes minioren 3 & 4:

  1. Lana Noordenbos                           Orca
  2. Femke van der Veen                       Orca
  3. Syll Rinsma                                     Orca
  4. Evy Anna Nijdam                            Orca
  5. Famke Douma                                 Orca
  6. Marlies Dijkstra                                F.Z.C.’54
  7. Kyara Balt                                        De Vikings

Meisjes minioren 5:

  1. Fenna van der Veen                      Neptunia’24 
  2. Fenna Slotegraaf                           Wetterwille
  3. Silke Smeding                                Orca
  4. Merite De Vos                                 Orca
  5. Fresina Vonk                                  F.Z.C.’54
  6. Rosalie Wever                                F.Z.C.’54
  7. Jelisa Streelman                             Wetterwille
  8. Anna Van Mourik                            F.Z.C.’54