Template created by Joomla 1.6 templates and the best poker webpages: party poker bonus code and best poker sites.

Wedstrijden

Laatst bijgewerkt op maandag 23 maart 2020

Update: 23-03-2020.

Alle nog geplande waterpolowedstrijden van seizoen 2019-2020 zijn afgelast.

 

Link KNZB

De trainingen gaan tot nader orde ook niet door.

 

Hieronder de wel gespeelde wedstrijden van seizoen 2019-2020.

Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
21/09/19 N-CG2 17.30 H4* Orca CG2  <15B De Reest CG1 1 - 21
21/09/19 N-HR1A 18.15 H1 Orca H3 PWC 1   22 - 6
21/09/19 N-H3A 19.15 H3 Orca H4 WSG Westergo 2 9 - 11
* Team H4 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Hannah en Elske      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
21/09/19 N-BG1 17.15   Middelse-Skelp BG1 Orca BG1  <17 11 - 15
21/09/19 N-CG1 17.15   DraGor CG1 Orca CG1  <15A 4 - 26
21/09/19 N-H3A 17.45   HZPC/Avena 5 Orca H5   5 - 12
21/09/19 N-H1A 18.45   Middelse-Skelp 1 Orca H2   13 - 13
21/09/19 N-D2A 19.00   WSG Westergo 1 Orca D1   3 - 17
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
28/09/19 N-CG1 17.30 D1* Orca CG1  <15A Orca CG2  <15B 20 - 0
28/09/19 N-BG1 18.15 H1 Orca BG1  <17 De Reest BG1 18 - 8
28/09/19 N-D2A 19.15 H2 Orca D1 WSG ESTA 3 14 - 3
28/09/19 B-H2B 20.15 D1 Orca H1 NDD 1   16 - 12
28/09/19 N-H1A 21.30 H1 Orca H2 Aqua'68  1   9 - 8
* Team D1 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Chantal en Birthe      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
28/09/19 N-H3A 18.05   DraGor 4 Orca H4   3 - 23
28/09/19 N-H3A 21.15   Neptunia'24  4 Orca H5   3 - 9
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
28/09/19 N-DG1 14.00   WSG Westergo DG1 Orca DG1  <13 (5-5) 0 - 9
28/09/19 N-DG1 16.05   Orca DG1  <13 (5-5) DraGor DG1 20 - 0
* Alle wedstrijden toernooi jeugd DG1  <13 (5-5) worden gespeeld in Bolsward  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
28/09/19 N-EG1 15.15   Trivia EG1 Orca EG1  <11 5 - 11
28/09/19 N-EG1 15.45   SGHA EG1 Orca EG1  <11 10 - 2
28/09/19 N-EG1 16.15   De Reest EG1 Orca EG1  <11 17 - 1
* Alle wedstrijden Pupillentoernooi jeugd EG1  <11 worden gespeeld in Groningen  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
29/09/19 N-HR1A 14.00   HZPC/Avena 3 Orca H3   21 - 12
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
05/10/19 N-EG1 15.25   Orca EG1  <11 Trivia EG1   9 - 6
05/10/19 N-EG1 16.15   Middelse-Skelp EG1 Orca EG1  <11 2 - 11
* Alle wedstrijden Pupillentoernooi jeugd EG1  <11 worden gespeeld in Meppel  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
05/10/19 N-DG1 16.15   WSG Westergo DG1 Orca DG1  <13 1 - 12
05/10/19 N-DG1 16.45   Orca DG1  <13 Neptunia'24  DG2 3 - 6
05/10/19 N-DG1 17.15   DraGor DG1 Orca DG1  <13 5 - 9
* Alle wedstrijden jeugdtoernooi jeugd DG1  <13 worden gespeeld in Drachten  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
05/10/19 N-CG1 17.30 H5 Orca CG2  <15B Neptunia'24  CG1 9 - 6
05/10/19 N-H3A 18.15 D1 Orca H4 WSG Westergo 3 11 - 4
05/10/19 N-H3A 19.15 H4 Orca H5 DraGor 4   29 - 4
05/10/19 N-D2A 20.15 H5 Orca D1 De Inktvis 1 16 - 3
* Team H5 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Hannah en Tsjerk      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
05/10/19 B-H2B 19.20   DraGor 1 Orca H1   10 - 11
05/10/19 N-H1RA 20.30   De Reest 3 Orca H3   17 - 11
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
06/10/19 N-H1A 18.30   Ritola 1 Orca H2   10 - 8
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
12/10/19 N-DG1 15.30   Orca DG1  <13 DraGor DG1 26 - 1
12/10/19 N-DG1 15.30   PWC DG1 Neptunia'24  DG2 3 - 5
12/10/19 N-DG1 16.00   Orca DG1  <13 WSG Westergo DG1 15 - 3
12/10/19 N-DG1 16.00   Neptunia'24  DG2 DraGor DG1 16 - 1
12/10/19 N-DG1 16.30   Orca DG1  <13 PWC DG1   10 - 3
12/10/19 N-DG1 16.30   WSG Westergo DG1 DraGor DG1 12 - 4
* Alle wedstrijden jeugdtoernooi jeugd DG1  <13 worden gespeeld in Leeuwarden  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
12/10/19 N-CG1 17.30 H2 Orca CG1  <15A WSG ESTA CG1 34 - 1
12/10/19 B-H2B 18.15 H3 Orca H1 De Mors 1   16 - 11
12/10/19 N-H1A 19.30 H1 Orca H2 De Granaet 1 14 - 6
12/10/19 N-H1RA 20.30 H2 Orca H3 PWC 1   10 - 5
12/10/19 N-H3A 21.30 H3 Orca H5 DraGor 4   18 - 3
* Team H2 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Chantal en Birthe      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
12/10/19 N-H3A 18.00   WSG Westergo 2 Orca H4   12 - 6
12/10/19 N-D2A 18.15   Middelse-Skelp 1 Orca D1   10 - 6
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
19/10/19 N-D2A 18.15 H1 Orca D1 De Walvisch 2 25 - 1
19/10/19 N-H3A 19.15 D1 Orca H5 Orca H4   13 - 9
19/10/19 B-H2B 20.15 H5 Orca H1 HZPC/Avena 1  9 - 11
19/10/19 N-H1A 21.30 H1 Orca H2 De Walvisch 2 15 - 9
* Team H1 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Elske en Tsjerk      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
19/10/19 N-CG2 16.30   Moby Dick CG1 Orca CG2  <15B 10 - 4
19/10/19 N-H1RA 17.45   WSG ESTA 4 Orca H3   zie note
Note:              
* wedstrijd H3 wordt verplaatst naar 29-02-2020, 17.45 uur      
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
26/10/19 N-H3A 19.10   DraGor 4 Orca H4   10 - 26
26/10/19 B-H2B 21.00   WS Twente 1 Orca H1   10 - 18
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
27/10/19 N-H1A 17.30   GZVW 1 Orca H2   7 - 15
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
2/11/19 N-CG2 15.30 D1 Orca CG2  <15B Trivia CG2   4 - 11
2/11/19 N-CG1 16.15 H1 Orca CG1  <15A Trivia CG1   19 - 6
2/11/19 N-BG1 17.00 H2 Orca BG1  <17 Trivia BG1   13 - 8
2/11/19 N-D2A 18.00 H5 Orca D1 WSG ESTA 2 13 - 2
2/11/19 B-H2B 19.00 D1 Orca H1 HZC De Robben 1 8 - 10
2/11/19 N-H1A 20.15 H1 Orca H2 Midden-Drenthe 1 10 - 6
2/11/19 N-H3A 21.15 H2 Orca H5 Middelse/Skelp 2 17 - 2
* Team D1 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Chantal en Birthe      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
2/11/19 N-EG1 15.30   Middelse/Skelp EG1 Orca EG1  <11 1 - 11
2/11/19 N-EG1 16.00   Orca EG1  <11 De Reest EG1  3 - 9
* Alle wedstrijden Pupillentoernooi jeugd EG1  <11 worden gespeeld in Stiens  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
2/11/19 N-H3A 18.15   HZPC/Avena 5 Orca H4   16 - 4
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
03/11/19 N-HR1A 17.30   Azuro 1 Orca H3   10 - 8
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
09/11/19 N-HR1A 17.30 H5 Orca H3 WSG ESTA 5 12 - 9
* Team H5 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Henk        
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
09/11/19 N-CG1 13.55   Wetterwille CG1 Orca CG1  <15A 2 - 23
09/11/19 B-H2B 16.00   VZ&PC 1 Orca H1   14 - 14
09/11/19 N-H3A 16.30   Neptunia'24 4 Orca H4   14 - 6
09/11/19 N-BG1 18.00   WSG Westergo BG1 Orca BG1  <17 7 - 10
09/11/19 N-D2A 18.15   Aqua'68  1 Orca D1   5 - 10
09/11/19 N-H1A 18.20   Trivia 2 Orca H2   7 - 6
09/11/19 N-H3A 21.00   WSG Westergo 3 Orca H5   2 - 14
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
16/11/19 N-DG1 14.00   Neptunia'24  DG2 Orca DG1  <13 2 - 6
16/11/19 N-DG1 14.30   PWC DG1 Orca DG1  <13 6 - 13
* Alle wedstrijden jeugdtoernooi jeugd DG1  <13 worden gespeeld in Sneek  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
16/11/19 N-CG1 16.15 H1 Orca CG2  <15B WSG ESTA CG1 8 - 15
16/11/19 N-BG1 17.00 H3 Orca BG1  <17 WSG  ESTA BG1 14 - 10
16/11/19 N-H3A 18.00 H4 Orca H5 WSG Westergo 2 15 - 5
16/11/19 B-H2B 19.00 H5 Orca H1 ENC Arnhem 1 17 - 10
16/11/19 N-HR1A 20.15 H1 Orca H3 Trivia 3   3 - 12
16/11/19 N-H3A 21.15 H3 Orca H4 Middelse/Skelp 2 10 - 4
* Team H1 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Hannah en Tsjerk      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
16/11/19 N-H1A 17.00   De Reest 2 Orca H2   6 - 6
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
23/11/2019 N-CG2 17.30 H5 Orca CG2  <15B HZPC/Avena CG1 8 - 19
23/11/2019 N-HR1A 18.15 H5 Orca H3 Wetterwille 1 18 - 6
23/11/2019 N-CG1 19.15 H3 Orca CG1  <15A De Reest CG1 24 - 6
23/11/2019 N-H3A 20.05 H3 Orca H5 HZPC/Avena 5 19 - 6
* Team H5 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Laura en Hilda      
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
30/11/2019 N-D2A 17.30 H4 Orca D1 Moby Dick 1 Zie note !
30/11/2019 N-H1A 18.30 H5* Orca H2 Neptunia'24  2 6 - 5
30/11/2019 N-H3A 19.30 H2 Orca H4 DraGor 4   11 - 14
30/11/2019 N-H3A 20.30 H4 Orca H5 Neptunia'24  4 15 - 2
* Team H5* opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Chantal en Inge      
* Wedstrijd Orca dames 1 gaat niet door en wordt verplaatst naar [datum]  
* Jury van 18.30 uur wordt H5 ipv D1, (dames 1 moet t.z.t. nog wel een keer inhalen ;-)
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
30/11/2019 N-CG1 16.00   Trivia CG2 Orca CG1  <15A 3 - 15
30/11/2019 N-CG2 18.15   DraGor CG1 Orca CG2   5 - 5
30/11/2019 B-H2B 18.55   De Dolfijn 1 Orca H1   12 - 10
30/11/2019 N-HR1A 19.30   WSG Westergo 1 Orca H3   Zie note !
* Wedstrijd Orca H3 gaat niet door en wordt verplaatst naar 22-02-2020  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
30/11/2019 N-EG1 15.30   Middelse-Skelp EG1 SGHA EG1 Zie note !
30/11/2019 N-EG1 15.30   Orca EG1  <11 De Reest EG1 0 - 16
30/11/2019 N-EG1 16.00   Trivia EG1 SGHA EG1 2 - 9
30/11/2019 N-EG1 16.00   Orca EG1  <11 Middelse-Skelp EG1 Zie note !
30/11/2019 N-EG1 16.30   De Reest EG2 Trivia EG1   13 - 2
30/11/2019 N-EG1 16.30   Orca EG1  <11 SGHA EG1 5 - 13
* Middelse/Skelp EG1 afgezegd        
* Oefenwedstrijd 16.00 uur Orca EG1  <11 - De Reest EG1  (2-19)    
* Alle wedstrijden toernooi jeugd EG1  <11 (5-5) worden gespeeld in Leeuwarden  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
30/11/2019 N-DG1 16.50   PWC DG1 Orca DG1  <13 14 - 4
30/11/2019 N-DG1 18.05   Orca DG1  <13 Neptunia'24  DG2 2 - 14
* Alle wedstrijden toernooi jeugd DG1  <13 (5-5) worden gespeeld in Buitenpost  
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
07/12/2019 N-CG1 16.30   Neptunia'24  CG1 Orca CG1  <15A 0 - 28
07/12/2019 N-BG1 17.15   DraGor BG1 Orca BG1  <17 6 - 19
07/12/2019 N-H1A 17.50   De Granaet 1 Orca H2   uitgesteld
07/12/2019 N-H3A 18.55   DraGor 4 Orca H5   2 - 18
07/12/2019 N-H3A 19.00   WSG Westergo 3 Orca H4   4 - 18
07/12/2019 N-D2A 19.45   De Reest 1 Orca D1   7 - 5
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
07/12/2019 N-EG1 16.40   Orca EG1  <11 Trivia EG1   11 - 0
07/12/2019 N-EG1 17.55   SGHA  EG1 Orca EG1  <11 6 - 5
* Alle wedstrijden toernooi jeugd EG1  <11 (5-5) worden gespeeld in Heerenveen  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
07/12/2019 N-CG2 17.30 H1 Orca CG2  <15B Trivia CG1   7 - 22
07/12/2019 N-HR1A 18.15 H1 Orca H3 DraGor 2   9 - 9
07/12/2019 B-H2B 19.15 H3 Orca H1 Swol 1894  1 8 - 12
* Team H1* opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Chantal en Inge      
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
14/12/2019 N-CG1 17.00 H1 Orca CG1 Moby Dick CG1 30 - 2
14/12/2019 N-H3A 18.15 H2 Orca H4 Orca H5   6 - 23
14/12/2019 B-H2B 19.45 !! H4 Orca H1 WSG ESTA 1 11 - 14
14/12/2019 N-H1A 21.00 !! H1 Orca H2 WSG ESTA 3 18 - 9
* Let op gewijzigde tijdstippen H1 en H2      
* Team H1* opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Elske en ???      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
14/12/2019 N-D2A 17.00   WSG ESTA 3 Orca D1   2 - 7
14/12/2019 N-CG2 17.45   Wetterwille CG1 Orca CG2  <15B 18 - 2
14/12/2019 N-BG1 19.00   De Reest BG1 Oca BG1  <17 24 - 10
14/12/2019 N-HR1A 20.00   Trivia 4 Orca H3   4 - 10
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
21/12/2019 N-CG1 17.15   De Reest CG1 Orca CG1  <15A 2 - 22
21/12/2019 N-H3A 19.30   WSG Westergo 2 Orca H4   9 - 7
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
11/01/2019 N-D2A 16.20   De Walvisch 2 Orca D1   0 - 16
11/01/2019 N-H1A 19.00   Aqua'68  1 Orca H2   10 - 8
11/01/2019 N-H3A 20.45   Middelse/Skelp 2 Orca H5   1 - 21
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
11/01/2019 N-CG2 17.30 H3 Orca CG2  <15B Orca CG1  <15A 2 - 16
11/01/2019 N-H3A 18.15 H5 Orca H4 HZPC/Avena 5 14 - 6
11/01/2019 N-HR1A 19.15 H4 Orca H3 HZPC/Avena 3 7 - 12
* Team H3 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Elske en Tsjerk      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
12/01/2019 B-H2B 19.25   NDD 1 Orca H1   11 - 11
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
18/01/2019 N-Beker 18.00   Midden-Drenthe Orca H5   Uitgesteld
18/01/2019 N-Beker 19.00   Westergo Orca H3   9 - 16
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
19/01/2019 N-Beker 17.00   GZVW 1 Orca H2   4 - 16
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
19/01/2019 N-CG1 17.30 H3/5 Orca CG1  <15A HZPC/Avena CG1 7 - 6
* Team H3/5 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Chantal en Henk      
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
25/01/2019 N-BG1 15.30 H1 Orca BG1  <17 Middelse-Skelp BG1 uitgesteld
25/01/2019 N-D2A 16.20 H2 Orca D1 WSG Westergo 1 14 - 6
25/01/2019 B-H2B 17.15 D1 Orca H1 DraGor 1   8 - 10
25/01/2019 N-H1A 18.30 H1 Orca H2 Ritola 1   22 - 12
25/01/2019 N-H3A 19.30 H2 Orca H5 WSG Westergo 3 18 - 4
25/01/2019 N-H3A 20.30 H5 Orca H4 Neptunia'24  4 12 - 5
25/01/2019 N-HR1A 21.15 H4 Orca H3 De Reest 3   14 - 5
* Team H1 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Chantal en Inge      
* Wedstrijd jeugd BG1 <17 uitgesteld      
* 15.30 uur oefenwedstrijd jeugd < 17 - jeugd <15A      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
25/01/2019 N-CG2 17.15   Neptunia'24  CG1 Orca CG2  <15B 2 - 7
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
01/02/2020 N-CG2 17.30 D1 Orca CG2  <15B Moby Dick CG1 4 - 11
01/02/2020 N-HR1A 18.15   Orca H3 WSG ESTA 4 Afgelast
* Wedstrijd Orca H3 afgelast. Team WSG ESTA 4 teruggetrokken uit de competitie  
* Team D1 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Henk        
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
01/02/2020 N-BG1 14.50   Trivia BG1 Orca BG1  <17 6 - 12
01/02/2020 N-H3A 18.00   Middelse/Skelp 2 Orca H4   13 - 16
01/02/2020 N-CG1 18.00   WSG ESTA CG1 Orca CG1  <15A 3 - 39
01/02/2020 B-H2B 19.00   De Mors 1 Orca H1   15 - 18
01/02/2020 N-H3A 19.30   WSG Westergo 2 Orca H5   6 - 8
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
01/02/2020 N=EG1 16.15   Orca EG1  <11 ESTA EG1   7 - 4
01/02/2020 N=EG1 16.45   De Reest EG2 Orca EG1  <11 6 - 9
01/02/2020 N=EG1 17.15   DraGor EG1 Orca EG1  <11 4 - 9
* Alle wedstrijden Pupillentoernooi jeugd EG1  <11 worden gespeeld in Drachten  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
02/02/2020 N-D2A 15.45   WSG ESTA 2 Orca D1   4 - 5
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
08/02/2020 N-CG1 17.30 H2 Orca CG1  <15A DraGor CG1 24 - 1
08/02/2020 N-BG1 18.15 D1 Orca BG1  <17 WSG Westergo BG1 24 - 1
08/02/2020 N-H1A 19.15 H4 Orca H2 Middelse-Skelp 1 11 - 5
08/02/2020 N-D2A 20.10 H2 Orca D1 Aqua'68  1   8 - 6
* Team H2 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Chantal en Inge      
* Wedstrijden Orca D1 en H2 zijn omgedraaid      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
08/02/2020 N-CG2 18.30   De Reest CG1 Orca CG2  <15B 17 - 4
08/02/2020 N-HR1A 17.55   PWC 1 Orca H3   9 - 13
08/02/2020 N-H3A 20.00   Neptunia'24  4 Orca H5   4 - 11
08/02/2020 B-H2B 21.15   HZPC/Avena 1 Orca H1   9 - 6
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
15/02/2020 N-H3A 17.30 H1 Orca H4 WSG Westergo 3 22 - 9
15/02/2020 N-H3A 18.30 H4 Orca H5 DraGor 4   25 - 3
15/02/2020 B-H2B 19.30 H5 Orca H1 WS Twente 1 17 - 16
15/02/2020 N-HR1A 20.45 H1 Orca H3 Azuro 1   15 - 12
* Team H1 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Chantal en Inge      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
15/02/2020 N-CG2 15.00   Trivia CG2 Orca CG2  <15B 7 - 4
15/02/2020 N-CG1 17.00   Trivia CG1 Orca CG1  <15A 9 - 11
15/02/2020 N-H1A 17.45   Midden-Drenthe 1 Orca H2   Uitgesteld
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
22/02/2020 N-H1A 15.00   De Walvisch 2 Orca H2   6 - 7
22/02/2020 N-HR1A 19.30   WSG Westergo 1 Orca H3   13 - 12
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
29/02/2020 N-DG2 15.30   Azuro DG1 BAS/GZVW DG1 6 - 8
29/02/2020 N-DG2 15.30   Orca DG2  <13 De Reest DG2 8 - 10
29/02/2020 N-DG2 16.00   Azuro DG1 De Reest DG2 6 - 9
29/02/2020 N-DG2 16.00   Orca DG2  <13 BAS/GZVW DG1 10 - 5
29/02/2020 N-DG2 16.30   De Reest DG2 BAS/GZVW DG1 7 - 4
29/02/2020 N-DG2 16.30   Orca DG2  <13 Azuro DG1 7 - 7
* Team  Jury Frank en Jeroen v.d. P.        
* Scheidsrechters: Jelle en John        
* Alle wedstrijden jeugdtoernooi jeugd DG1  <13 worden gespeeld in Leeuwarden  
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
29/02/2020 N-H1A 18.00   De Granaet 1 Orca H2   9 - 8
29/02/2020 N-Beker 18.15   Miden Drenthe 2 Orca H5   6 - 9
29/02/2020 B-H2B 19.30   HZC De Robben 1 Orca H1   13 - 11
               
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
07/03/2020 N-CG1 16.15 H2* Orca CG1  <15 Wetterwille CG1 22 - 0
07/03/2020 N-H3A 17.00 H1 Orca H5 Orca H4   20 - 12
07/03/2020 N-H1A 18.00 H5 Orca H2 Trivia 2   9 - 7
07/03/2020 B-H2B 19.00 H2 Orca H1 VZ&PC 1   8 - 5
* Team H2 opbouwen bad          
* Bardienst De Blauwe Golf: Chantal en Elske      
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
07/03/2020 N-D2A 18.50   Moby Dick 1 Orca D1   10 - 11
               
Datum Afd. Tijd Jury Thuis Uit   Stand
08/03/2020 N-HR1A 15.45   WSG ESTA 5 Orca H3   15 - 8
08/03/2020 N-BG1 16.40   GZVW BG1 Orca BG1  <17 3 - 24

 

Chantal (links) de vaste dame achter de bar van De Blauwe Golf tijdens de waterpolowedstrijden, maar wie wordt haar nieuwe collega?

 

Hannah en Elske staan ook regelmatig achter de bar tijdens de trainingen en tappen ook uw drankje bij afwezigheid van de vaste dames bij de wedstrijden.

 

Sponsoren algemeen